20 - 23 iunie 2024 | Iași, România

ASAF AVIDAN

Deliric x Silent Strike & MUSE Quartet

COMA - Om La LUNĂ - Robin And The Backstabbers

Jurjak - Fără Zahăr - Dora Gaitanovici

Rosario Internullo - K not K

Denorm (MD) - Gala (UA)

ELECTRONIC STAGE

Mihai Popoviciu - UFE - Bully - K-Lu - Afgo - Lemon

PROGRAM

OPEN DOORS: 17:00

OPEN DOORS: 17:00

OPEN DOORS: 15:00

OPEN DOORS: 15:00

Main stage

18:00 Zimbru
19:00 We singing colors
20:30 Moonlight Breakfast
22:00 Warhaus

18:00 Rana
19:00 Orkid
20:30 Luna amară
22:00 Madrugada

18:00 Andra Andriucă
19:00 Ottis Coeur
20:30 byron
21:30 Byron & Muse quartet
22:00 The Mono Jacks & Muse Quartet
22:30 The Mono Jacks

18:00 Coven Clash
19:00 HVNDS
20:30 Basska
22:00 Subcarpați

Electronic stage

22:00 Lemon
23:30 Afgo
01:30 Mihai Popoviciu
03:00 Afgo & Lemon

22:00 UFe
00:00 K-Lu
02:00 Bully

Silent disco

21:00 - 01:00
Alien - Cristu - Andrei C

21:00 - 01:00
Alien - Cristu - Andrei C

21:00 - 01:00
Alien - Cristu - Andrei C

lounge area

15:00 - 18:00
Eduard Draude

15:00 - 18:00
Eduard Draude

PROGRAM

OPEN DOORS: 17:00

Main stage

18:00 Zimbru
19:00 We singins colors
20:30 Moonlight Breakfast
22:00 Warhaus

Silent Disco

21:00 - 01:00
Alien, Cristu, Andrei C

OPEN DOORS: 17:00

Main stage

18:00 Rana
19:00 Orkid
20:30 Luna amară
22:00 Madrugada

Electronic stage

22:00 Lemon
23:30 Afgo
01:30 Mihai Popoviciu
03:00 Afgo & Lemon

Silent Disco

21:00 - 01:00
Alien, Cristu, Andrei C

OPEN DOORS: 15:00

Main stage

18:00 Andra Andriucă
19:00 Ottis Coeur
20:30 byron
21:30 Byron & Muse quartet
22:00 The Mono Jacks & Muse Quartet
22:30 The Mono Jacks

Electronic stage

22:00 UFe
00:00 K-Lu
02:00 Bully

Silent Disco

21:00 - 01:00
Alien, Cristu, Andrei C

Lounge area

15:00 - 18:00
Eduard Draude

OPEN DOORS: 15:00

Main stage

18:00 Coven Clash
19:00 HVNDS
20:30 Basska
22:00 Subcarpați

Lounge area

15:00 - 18:00
Eduard Draude

CALL FOR ARTISTS 2023

ACTIVITĂȚI

V-am pregătit o sumedenie de activități de explorat și bucurat la festival. Pe lângă toată aventura muzicală, plusăm cu ateliere, dezbateri, instalații de artă, tatuaje henna și multe altele.

The first confirmed artists

ASAF AVIDAN

COMA

Deliric x Silent Strike & MUSE Quartet

Denorm (MD)

DORA GAITANOVICI

Fără Zahăr

GALA (UA)

JURJAK

K NOT K

OM LA LUNĂ

ROBIN AND THE BACKSTABBERS

Rosario Internullo

PARTENERI

ORGANIZATORI

Partener principal